Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

Waww
Posty: 8
Rejestracja: piątek 03 lut 2017, 14:54

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Waww »

Kanałem znalazłem, dałem suba i czekam na Clasha ;)
Awatar użytkownika
Korkez
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 27 mar 2016, 09:56
Kontakt:

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Korkez »

Jak wszystko pójdzie dobrze i nic mi nie przeszkodzi to od jutra zaczynam nagrywać kampanię chrześcijan ;)
fanclash'a96
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 12 mar 2017, 17:36

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: fanclash'a96 »

Korkez, oglądam Twoją serię z kampanii chrześcijan. Powodzenia w kampanii i jak coś to służę taktyczną pomocą. :D
Fan Clasha, znany bardziej jako marxokow... :D
Heser
Posty: 1
Rejestracja: środa 15 mar 2017, 21:30

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Heser »

Dotarłem do Twojego kanału Korkez, świetny pomysł, sam miałem taki, nawet nagrałem 3 wstępne filmiki, ale brak czasu i cholernie cieżkie studia nie dadza mi nagrać całej serii. Czekam wiec na kazdy filmik, mam nadzieje, ze utrzymasz tempo, jeden na dzień, który oglądam w ramach przerwy. Jeśli by ktoś chciał-dam link do mojego filmiku, sa jeszcze dwa na tym samym kanale. Nie chodzi mi o wyświetlenia, bo to mój stary kanał (nie ja wymyśliłem nazwę!) I zapomniałem do niego hasła. Nie zrezygnuj z nagrywania

https://youtu.be/oc3qV-RbPeg
Awatar użytkownika
Korkez
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 27 mar 2016, 09:56
Kontakt:

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Korkez »

Staram się utrzymać to tempo jednego odcinka na dzień. W weekend nie nagrywam więc były teraz 3 dni przerwy a to dlatego, że miałem upgrade kompa i zajęło mi to dłużej niż się spodziewałem. Pierwszy raz zmieniałem płytę główną i sprawiło mi to trochę problemów.

Teraz uploaduje się następny odcinek więc zapraszam :)
Awatar użytkownika
Korkez
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 27 mar 2016, 09:56
Kontakt:

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Korkez »

Wystartowała druga kampania. Zapraszam do mnie na kanał :)
Konin3D
Posty: 75
Rejestracja: sobota 24 cze 2017, 18:34
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Konin3D »

kurcze, a ja się męczyłem z półtoragodzinnymi streamami Clasha przez braku widowni, a wystarczyło po prostu nagrać rozgrywkę i spędzić parę godzin na wrzuceniu na YT.

Ale na szczęście wszystkie streamy nagrywam, więc może kiedyś wrzucę, tylko muszę podzielić na 15-minutowe fragmenty.
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Boghute Ara »

Korkez pisze:Wystartowała druga kampania. Zapraszam do mnie na kanał :)
Dobra robota, Korkez. Tego właśnie na YouTube brakowało. :)
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Feanor
Posty: 4
Rejestracja: sobota 16 lip 2016, 22:23

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Feanor »

Jeśli kogoś interesują filmiki sprzed misji kampanii, to wrzuciłem je ostatnio na swój kanał na youtube. Nagrane w dosboxie i później pocięte i spakowane w dwa osobne pliki dla obu kampanii. Jeśli administracja strony o Clashu jest zainteresowana, mogę udostępnić nieskompresowane wersje tych filmików. (youtube trochę kastruje z jakości)

Nie nagrywałem samego przechodzenia misji, gdyż wydało mi się to mało interesujące; szczególnie że przejście obu kampanii trochę czasu mi zajęło :)

Kampania Chrześcijan:
https://www.youtube.com/watch?v=cZDUTLvgx7c

Kampania Pogan:
https://www.youtube.com/watch?v=sV1hgAzJe-w&t=1s

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Pierwsza seria o Clash na Youtube!

Post autor: Boghute Ara »

Feanor pisze: sobota 01 wrz 2018, 15:11Jeśli kogoś interesują filmiki sprzed misji kampanii, to wrzuciłem je ostatnio na swój kanał na youtube. Nagrane w dosboxie i później pocięte i spakowane w dwa osobne pliki dla obu kampanii.
Dobra robota, Feanor. :!:
Feanor pisze: sobota 01 wrz 2018, 15:11Jeśli administracja strony o Clashu jest zainteresowana, mogę udostępnić nieskompresowane wersje tych filmików. (youtube trochę kastruje z jakości)
Z jednej strony nie wiem czy jest taka potrzeba, bo wszystkie filmiki można równie dobrze samemu wyciągnąć z plików za pomocą Clash Resource Unpacker'a. Z drugiej jednak strony można je uruchomić tylko za pomocą specjalnego playera który działa wyłącznie pod DOSem, co jest dosyć upierdliwe. :? Docelowo tak czy siak planuję rozbudować dział Download, więc w razie czego się odezwę. ;)
Feanor pisze: sobota 01 wrz 2018, 15:11Nie nagrywałem samego przechodzenia misji, gdyż wydało mi się to mało interesujące; szczególnie że przejście obu kampanii trochę czasu mi zajęło :)
Obie kampanie nagrał już Korkez, więc wydaje mi się, że nie ma sensu żeby inni ludzie robili to samo. ;)
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
ODPOWIEDZ