Odgłosy i wypowiedzi jednostek

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

Pepe
Posty: 5
Rejestracja: środa 21 gru 2016, 17:54

Re: Odgłosy i wypowiedzi jednostek

Post autor: Pepe »

Ok, myślę że teraz już wszystko jest git, jeszcze raz dzięki za wskazanie błędów. Teraz tamten post zawiera w pełni poprawne informacje :)
Muran001
Posty: 10
Rejestracja: sobota 29 paź 2016, 23:01

Re: Odgłosy i wypowiedzi jednostek

Post autor: Muran001 »

Pepe, Dreno i Boghute Ara
Dziękuję za zainteresowanie tematem, dopisanie fraz jednostek i poprawki.
Awatar użytkownika
sladem_wojownikow
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 24 wrz 2019, 11:56
Lokalizacja: Słupsk

Re: Odgłosy i wypowiedzi jednostek

Post autor: sladem_wojownikow »

Hej, skoro Lester się przyznał do "Yes, My Lord" itp. czyli lekkiej piechoty, to ciekawi mnie kto z pozostałych w Leryxie podkładał głos i komu.
Taki np. spluwający Góral albo goście od transportu złota i cała reszta... Czy ktoś coś wie??
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Odgłosy i wypowiedzi jednostek

Post autor: Boghute Ara »

sladem_wojownikow pisze: czwartek 03 paź 2019, 12:11 Hej, skoro Lester się przyznał do "Yes, My Lord" itp. czyli lekkiej piechoty, to ciekawi mnie kto z pozostałych w Leryxie podkładał głos i komu.
Taki np. spluwający Góral albo goście od transportu złota i cała reszta... Czy ktoś coś wie??
W wywiadzie z Adamem Skorupą vel. "Scorpikiem" zamieszczonym w CD-Action z września 1997 jest napisane, że "(...) w roli kusznika zadebiutował szef firmy, jego zastępca zaś był "tylko" lekką piechotą (...)"

Co do reszty ekipy z LL to nie mam pojęcia kto komu podkładał głosy, ale może Mac Abra będzie coś pamiętał? :roll:
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
ODPOWIEDZ