Jak zagrać?

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

Logi
Posty: 1
Rejestracja: sobota 21 sty 2017, 14:27

Jak zagrać?

Post autor: Logi »

Hej, nie znalazłem na forum żadnej informacji w jaki sposób mogę powrócić do przeszłości i cieszyć się grą w Clasha?
Skąd pobrać grę - ewentualnie mogę kupić
Jak już będę mieć grę jak rozpocząć grę na windowsie 10?
Będę wdzięczny za pomoc! :)
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Jak zagrać?

Post autor: Boghute Ara »

Logi pisze:Hej, nie znalazłem na forum żadnej informacji w jaki sposób mogę powrócić do przeszłości i cieszyć się grą w Clasha?
Zajrzyj do TEGO tematu. W jednym z postów podałem kilka linków do różnego rodzaju poradników.
Logi pisze:Skąd pobrać grę - ewentualnie mogę kupić
Gra ma już prawie 20 lat, więc w sklepie już jej nigdzie nie dostaniesz. Na dzień dzisiejszy w grę wchodzą jedynie egzemplarze z drugiej ręki, które przy odrobinie szczęścia możesz kupić na różnego rodzaju portalach aukcyjnych pokroju Allegro czy OLX, ale czeka Cię raczej długie polowanie, bo ta gra to rzadkość. Ewentualnie zajrzyj na PW. ;)
Logi pisze:Jak już będę mieć grę jak rozpocząć grę na windowsie 10?
System operacyjny nie ma żadnego znaczenia. Po prostu ściągnij sobie emulator o nazwie DOSBox i postępuj zgodnie z jedną z instrukcji do których linka podałem powyżej.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Awatar użytkownika
Korkez
Posty: 29
Rejestracja: niedziela 27 mar 2016, 09:56
Kontakt:

Re: Jak zagrać?

Post autor: Korkez »

Jeżeli wciąż nie udało ci się nigdzie tej przecudownej gry znaleźć to chętnie służę pomocą i podrzucam linka :)

http://adf.ly/1Z0xiS
Waww
Posty: 8
Rejestracja: piątek 03 lut 2017, 14:54

Re: Jak zagrać?

Post autor: Waww »

ja obraz płyty znalazłem niedawno na jakimś chomiku, też działa. Ogólnie mam dwie oryginalne płyty Clasha, kiedyś kupiłem jedną na allegro, druga jest ze mną od lat 90.tych ;) Gdybyś miał problemy z odpaleniem gry to napisz tutaj, na priv, pisałem też już na forum o filmie na tubie dotyczącym instalacji.
ODPOWIEDZ