Jakie znacie wydania Clasha? :)

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

Feanor
Posty: 4
Rejestracja: sobota 16 lip 2016, 22:23

Jakie znacie wydania Clasha? :)

Post autor: Feanor »

Witam,

tak ostatnio mnie naszło, jakie znacie edycje (wydania) Clasha w Polsce? Ja znam takie:

1) Big Box - kupiłem na allegro wersję bez tekturowego opakowania, wersja różni się drukiem na płycie oraz jej okładką. Sama zawartość gry jest identyczna- nie jest to żadna wersja kolekcjonerska, czy coś. Jakby ktoś był ciekawy, jak to wygląda:

https://imgur.com/a/JHHLuC5

Na tekturowym pudle było standardowe oko, jak się dowiedziałem od pierwotnego właściciela. Jesli ktoś jest jeszcze w posiadaniu tekturowego pudła to może się tu pochwalić :)

2) Dvd box - Standardowe oko na dvd boxie, w sumie niczym oprócz opakowania się nie wyróżniała. Byłem kilkanaście lat temu w posiadaniu tegoż wydania, oddałem koledze który miał stary komputer gdyż miałem jednocześnie tą wersję dodawaną do encyklopedii (najbardziej chyba znana...)
3) Edycja dodawana z jakąś encyklopedią (nie pamiętam już nawet, z czym to było). Wersja którą miałem od mojego początku z Clashem i którą posiadali moi znajomi. O innych wydaniach wtedy chyba nikt jakoś nie słyszał.

Słyszeliście o jakimś innym wydaniu gry? Jakie wydanie posiadacie i jaki jest stan zachowania Waszego pudełka i płytek? :d
Pit3rs
Posty: 5
Rejestracja: niedziela 10 cze 2018, 15:30

Re: Jakie znacie wydania Clasha? :)

Post autor: Pit3rs »

kolekcja encyklopedii Optimus :)
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Jakie znacie wydania Clasha? :)

Post autor: Boghute Ara »

Wstyd się przyznać, ale ja mam tylko piraty. :oops: Mam polską wersję na płycie, którą załatwił nam kolega mojego brata na początku 1998 roku, jak również obrazy płyt wersji polskiej i angielskiej, które ściągnąłem sobie z Internetu całkiem niedawno krótko po założeniu strony i forum. Udało mi się również zdobyć instrukcję do angielskiej wersji, którą zresztą zamieściłem do ściągnięcia na stronie.

Swoją drogą ten temat skłonił mnie do tego żeby poszukać jakiegoś oryginała z drugiej ręki na Allegro lub OLX, oczywiście z pełną zawartością, czyli w tekturowym kartonie, z polską instrukcją i płytą w pudełku z okładką.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
ODPOWIEDZ