Nowi na forum

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

Awatar użytkownika
sladem_wojownikow

Re: Nowi na forum

Post autor: sladem_wojownikow »

Zdaję się, że jesteś pierwszą kobietą na forum, tym bardziej niezmiernie mi miło powitać Cię w naszym gronie. :mrgreen:
Naprawdę? Hehe. Ale nie jedyną, która tłukła w Clasha. Dam znać siostrze, pewnie też się zapisze.
O Clashu wbrew pozorom można znaleźć całkiem sporo tylko trzeba wiedzieć jak szukać
Można wiedzieć jak (powiem nieskromnie), a Twoja strona i tak nie wyskakuje, czy też nie wyskakiwała do tej pory po żadnej kombinacji słów kluczowych, nawet tych z nazwiskami twórców, Leryx Longsoft, CD Action itd. włącznie. Wyskakiwały głównie jakieś retro zapowiedzi gry z lat 90tych i w większości błędne instrukcje uruchomienia w DosBox. No ale już tu jestem, więc cieszmy się tym :D
Zapraszam więc do dalszego postowania!
Sure, Master :D

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Kontakt:

Re: Nowi na forum

Post autor: Boghute Ara »

sladem_wojownikow pisze:
czwartek 26 wrz 2019, 08:32
Można wiedzieć jak (powiem nieskromnie), a Twoja strona i tak nie wyskakuje, czy też nie wyskakiwała do tej pory po żadnej kombinacji słów kluczowych, nawet tych z nazwiskami twórców, Leryx Longsoft, CD Action itd. włącznie. Wyskakiwały głównie jakieś retro zapowiedzi gry z lat 90tych i w większości błędne instrukcje uruchomienia w DosBox. No ale już tu jestem, więc cieszmy się tym :D
Akurat moja strona to zupełnie inna bajka, bo nie jest praktycznie w ogóle zoptymalizowana, przez co czasem pojawia się całkiem wysoko w wynikach wyszukiwania, a innym razem gdzieś dalej albo nie pojawia się wcale. Niestety, webdesigner ze mnie jak z koziej dupy trąbka, więc potrzebowałbym w tej kwestii pomocy kogoś ogarniętego. Co prawda pomógł mi dużo inny użytkownik tego forum o nicku pulina, m.in. przenosząc stronę z Joomli do Wordpressa, ale sam raczej też ma niewiele czasu żeby zrobić coś ponadto.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:

ODPOWIEDZ