Spostrzeżenia

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Kontakt:

Re: Spostrzeżenia

Post autor: Boghute Ara » sobota 11 lis 2017, 22:21

Bladi pisze:Boghute Ara

Jak z kims grales, ile srednio godzin i tur potrzebowaliscie na skonczenie gry? Ja z brackim zwykle 5-6h i okolo 150 tur
Ciężko powiedzieć, bo bywało, że w skrajnych przypadkach jak komuś wyjątkowo nie poszło to rozgrywka kończyła się po kilkunastu turach, a czasami dochodziło nawet do ok. 250 tur. :)
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:

NycU

Post autor: NycU » sobota 11 lis 2017, 22:46

Jakich jednostek najczesciej uzywasz?
To zależy jakbym grał z kimś żywym to pewnie atak: góral, ważka, orzeł, skorpion, cyklop, pegaz, mag def: leśnik, armata, katapulta raczej innych jednostek bym nie produkował. Jak gram vs cpu to muszkieter i ciężka jazda te 2 jednostki zdecydowanie buduje najczęściej przez wygląd odgłosy i są po prostu przyjemne muszkieterem bronie zamku jak dostanie złoty status to wypuszczam na podboje (nie chce mi się ich szkolić xD) nie jest nawet taki wolny ma 24 Pa, aramtą bym się nie doczłapał, cpu i tak wpada słoniami na mój zamek więc jest łatwo się obronić a jazda wiadomo może dobrze osłaniać, świetnie atakuje, najlepsza jednostka walcząca wręcz w grze poza smokiem, dalej skrzydlak i smok lubię te jednostki są bardzo uniwersalne skrzydlak niby mało ruchu ale po mapie i tak się porusza z prędkością np dragona i to jak nie ma drzew boli tylko czas produkcji.

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Kontakt:

Post autor: Boghute Ara » piątek 14 wrz 2018, 21:03

Czy wiecie, że oprócz bliżej nieokreślonej jednostki specjalnej której grafiki i animacje można wyciągnąć z gry za pomocą Resource Unpacker'a (chodzi o foldery SPEC1-5_S32 utworzone po wypakowaniu plików MINIMUM.RES i NORMAL.RES - więcej szczegółów w TYM temacie) to twórcy gry planowali wprowadzić jeszcze jedną jednostkę, a mianowicie Węża? :P Skąd to wiem? A no stąd, że ostatnio grzebiąc w hexach natrafiłem na taki oto fragment kodu:

Kod: Zaznacz cały

W†§.Snake
Niestety, jest to jedyna wzmianka dotycząca Węża którą znalazłem, więc zakładam, że bardzo szybko porzucono ideę wprowadzenia tej jednostki do gry i zwyczajnie zapomniano usunąć po niej jakikolwiek ślad.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:

ODPOWIEDZ