[Release] Clash Resource Unpacker v0.84A

Dyskusje o modyfikacji do Clash

Moderator: Boghute Ara

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [Release] Clash Resource Unpacker v0.73

Post autor: Boghute Ara »

Griz pisze: piątek 07 gru 2018, 00:23 Unpacker wskakuje na wersję 0.84A. Od teraz konwersja wypakowanych obrazków przebiega do formatu PNG :).
Super. :) News o aktualizacji jest już na stronie.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Konin3D
Posty: 75
Rejestracja: sobota 24 cze 2017, 18:34
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: [Release] Clash Resource Unpacker v0.84A

Post autor: Konin3D »

Mam problem. pobrałem ten najnowszy unpacker, ale albo ja coś źle robię, albo archiwum 7z jest jakieś niepoprawne.

Dla zobrazowania, wyskakuje mi szereg komunikatów:
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\Convert.bat
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\ImageMagick\LICENSE.txt
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\ImageMagick\magic.xml
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\ImageMagick\NOTICE.txt
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\ImageMagick\README.txt
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\Libpng.txt
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\License.txt
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\palette.data
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\Readme.txt
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\Unpack and Convert.bat
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\Unpack.bat
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\Zlib.txt
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\ClashResUnpacker.exe
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Nieznana metoda w ClashResUnpacker v0_84\ImageMagick\mogrify.exe
! C:\dos\pliki clash\ClashResUnpacker v0_84A (1).7z: Błąd - operacja nie powiodła się
W sumie to chodzi mi o szybkie otwarcie grafiki od Clasha jako format inny niż 32-bitowe bmp, których Google Chrome nie wczytuje... Tak, po latach powróciłem do próby robienia edytora w wersji przeglądarkowej.

EDIT:
Już rozwiązałem problem z archiwum 7z. Jak tylko Konwerter zakończy prace, to sprawdzę, czy przeglądarka prawidłowo wczytuje pliki.
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [Release] Clash Resource Unpacker v0.84A

Post autor: Boghute Ara »

Konin3D pisze: czwartek 03 paź 2019, 13:17 Mam problem. pobrałem ten najnowszy unpacker, ale albo ja coś źle robię, albo archiwum 7z jest jakieś niepoprawne.
Właśnie przed chwilą pobrałem ostatnią wersję Unpackera z linku dostępnego na stronie i u mnie jest wszystko OK, więc najwyraźniej problem tkwi w Twojej przeglądarce.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Konin3D
Posty: 75
Rejestracja: sobota 24 cze 2017, 18:34
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: [Release] Clash Resource Unpacker v0.84A

Post autor: Konin3D »

Otwierałem WinRarem. Poprzednio bez problemu było, a najnowszej wersji nie udało mi się rozpakować. Ale pobrałem 7zip i wszystko już działa, jest rozpakowane, edytor mogę dalej tworzyć, ale pewnie nie zostanie szybko dostępny globalnie. A przy ostatnich nowinach to raczej nie ma żadnych szans. Ale zawsze można użyć go do edycji innego rodzaju map.
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [Release] Clash Resource Unpacker v0.84A

Post autor: Boghute Ara »

Konin3D pisze: czwartek 03 paź 2019, 21:17 Otwierałem WinRarem. Poprzednio bez problemu było, a najnowszej wersji nie udało mi się rozpakować. Ale pobrałem 7zip i wszystko już działa, jest rozpakowane (...)
Ja też używam WinRARa i rozpakował najnowszą wersję bez problemu. :roll:
Konin3D pisze: czwartek 03 paź 2019, 21:17(...) edytor mogę dalej tworzyć, ale pewnie nie zostanie szybko dostępny globalnie. A przy ostatnich nowinach to raczej nie ma żadnych szans. (...)
Jakich ostatnich nowinach? :shock: Dlaczego nie ma szans?
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Konin3D
Posty: 75
Rejestracja: sobota 24 cze 2017, 18:34
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: [Release] Clash Resource Unpacker v0.84A

Post autor: Konin3D »

Nowiny odnośnie gry Clash. Jeżeli spróbują reaktywować grę, to możliwe, że jakiś edytor mogą dodać. A globalny dostęp do mojego edytora jest uzależniony od tego, na jaki serwer go wrzucę (edytor korzysta z połączenia PHP+MySQL). Moje zdolności nie są tak dobre jak Wasze.
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: [Release] Clash Resource Unpacker v0.84A

Post autor: Boghute Ara »

Konin3D pisze: piątek 04 paź 2019, 01:22 Moje zdolności nie są tak dobre jak Wasze.
Wasze? Kogo masz na myśli? Bo jeżeli chodzi o mnie to nie mam żadnych zdolności programistycznych. ;)
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Konin3D
Posty: 75
Rejestracja: sobota 24 cze 2017, 18:34
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: [Release] Clash Resource Unpacker v0.84A

Post autor: Konin3D »

Boghute Ara pisze: niedziela 06 paź 2019, 14:23
Konin3D pisze: piątek 04 paź 2019, 01:22 Moje zdolności nie są tak dobre jak Wasze.
Wasze? Kogo masz na myśli? Bo jeżeli chodzi o mnie to nie mam żadnych zdolności programistycznych. ;)
Zbyt mocno uogólniłem.

Ale za to próbowałem ten edytor zrobić i na razie udostępniłem filmik, jak ten edytor działa. ale na to jest już osobny wątek na forum.
ODPOWIEDZ