Propozycje zmian

Dyskusje o modyfikacji do Clash

Moderator: Boghute Ara

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 167
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Propozycje zmian

Post autor: Boghute Ara » poniedziałek 11 gru 2017, 11:58

NycU pisze:Popieram w 100% jednostki latające dają za dużo w tej grze nie dość, że taka ważka, orzeł czy pegaz produkują się strasznie szybko to jeszcze nie da się takiego oddziału dorwać na mapie przez co chyba każdy produkuje tylko strzelców i lataczy, problem leży w tym, że nawet jak będą miały te większe zmęczenie to zawsze można ruszyć się tak aby zostało nam 5+ pkt ruchu i oddać turę wtedy zmęczenie nie wchodzi ruszając się w ten sposób i tak będziemy szybsi o wiele od piechoty i praktycznie nic nie ucierpimy jedynie zamiast dotrzeć gdzieś na przykład w 6 tur dotrzemy w 7
Dlatego właśnie kolejnym rozwiązaniem które przyszło mi do głowy byłoby zwiększenie czasu produkcji wszystkich jednostek latających do minimum 4 tur. Wydaje się kontrowersyjne, zwłaszcza w odniesieniu do Ważki czy Orła, ale jeżeli odpowiednio zbalansowałoby się koszty licencji i produkcji wszystkich jednostek w grze jak również ich parametry bojowe to byłoby to w pełni zrozumiałe.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:

ODPOWIEDZ