Nagłośnienie strony i forum.

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

Awatar użytkownika
Michal93ryba
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 29 gru 2015, 12:27

Nagłośnienie strony i forum.

Post autor: Michal93ryba » środa 30 gru 2015, 17:00

Na YouTube jest kanał: https://www.youtube.com/user/arhneu/featured
i mają też swoją stronę: http://arhn.eu
Zrobili oni materiał na temat Lwa Leona innej gry LongSoftu: https://www.youtube.com/watch?v=iuEKr7Es34A
i jeszcze: https://www.youtube.com/watch?v=fqo0MIKWy2M
Więc może zrobili by jakiś film o Clashu. Sam, kiedyś dodałem pod filmem z Lwem Leonem komentarz właśnie o żeby może jakiś materiał o Clashu zrobili. Można by do nich napisać i gdyby coś zrobili o clashu to wspomnieli by o stronie i tym forum.

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 176
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nagłośnienie strony i forum.

Post autor: Boghute Ara » środa 30 gru 2015, 20:03

Akurat Lwa Leona bym do tego nie mieszał, bo poza faktem, że też stworzyła go ekipa z Leryx Longsoft to tak poza tym jest to zupełnie inna bajka i zupełnie nic te gry nie łączy. Aczkolwiek jak najbardziej popieram inicjatywę promowania strony i forum wszędzie tam gdzie tylko mowa o Clashu. Ja sam zacząłem reklamować efekty swojej pracy właśnie od zamieszczania komentarzy pod każdym możliwym filmem o Clashu na YouTube. Oprócz tego zarejestrowałem się na kilkunastu różnych stronach i forach zawierających tematy, recenzje, opisy, itd. związane z Clashem i tam również dodałem komentarze z linkami prowadzącymi do mojej strony i forum. Niestety, na jednym z nich zbanowano mnie za spam, na kilku innych z kolei moje wpisy zostały skasowane, ale większość póki co przetrwała. ;) Przy okazji fajnie by było, gdybyś szepnął słówko o stronie i forum swojemu bratu i kuzynowi o których wspomniałeś w innym temacie, a oni z kolei jakimś swoim znajomym którzy mają jakiekolwiek pojęcie o Clashu. Im więcej ludzi dowie się o tym co tutaj się dzieje tym lepiej. Moim celem jest dotrzeć do jak największej liczby osób, a przy okazji złapać do wspołpracy kogoś kto zna się na HTML i pomoże mi trochę rozwinąć stronę, która dopiero od kilku dni jest zindeksowana i daje się odnaleźć w wyszukiwarce, w przeciwieństwe do forum, które poza bezpośrednim linkiem na razie w ogóle nie daje się odnaleźć, ale mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu. Niemniej jednak naprawdę potrzebuję pomocy kogoś, kto pomoże mi zoptymalizować i odpowiednio wypozycjonować stronę i forum tak żeby znajdowały się dużo wyżej w wynikach wyszukiwania. To i tak cud, że udalo mi się zrobić to co dotychczas widać, bo jestem typowym humanistą i nie mam żadnego kierunkowego wykształcenia w zakresie informatyki, więc do wszystkiego doszedłem metodą prób i błędów bazując na różnego rodzaju wideoporadnikach na YouTube i pisemnych tutorialach znalezionych w Internecie.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:

ODPOWIEDZ