Moje prace nad reworkiem Clasha

Dyskusje o modyfikacji do Clash

Moderator: Boghute Ara

Post Reply
Venno
Posts: 26
Joined: Thursday 05 Jan 2017, 18:07

Moje prace nad reworkiem Clasha

Post by Venno »

Witam wszystkich jestem tutaj w miarę nowy :)
Od pewnego czasu zabieram się za napisanie Clasha - od zera w c++. Zacząłem już pracę nad projektem, wszystko idzie powoli, ale do przodu! (niestety studia zajmują mi dużo czasu...). Akurat dzisiaj odkryłem to forum, jestem mile zaskoczony że tak wiele osób pamięta o Clashu! I z tego co przeczytałem niektórzy wraz z Griz'em na czele odbudowują grę - powstaje OpenClash jak feniks z popiołów. Nie pisałem nigdy nic w C#, ale umiem Jave, więc prawdopodobnie jestem w stanie w czymś pomóc. Mimo tego, że powstaje OpenClash ja także chciałbym kontynuować prace nad moim projektem, bo mam motywacje, zacięcie i wiele pomysłów (na łatwy i elastyczny system tworzenia nowych jednostek, map, modów..). Nie chciałbym robić konkurencji, myślę że obie wersje mogą powstawać obok siebie. Pozdrawiam :)
Last edited by Venno on Wednesday 12 Feb 2020, 22:13, edited 3 times in total.
User avatar
Boghute Ara
Administrator
Posts: 287
Joined: Friday 18 Dec 2015, 21:02
Location: Toruń
Contact:

Re: Moje prace nad reworkiem Clasha

Post by Boghute Ara »

Venno wrote:Od pewnego czasu zabieram się za napisanie Clasha - od zera w c++. Zacząłem już pracę nad projektem, wszystko idzie powoli, ale do przodu! (niestety studia zajmują mi dużo czasu...).
Wow, a czy można zobaczyć jakąś próbkę tego co dotychczas udało Ci się stworzyć? :shock:
Venno wrote:I z tego co przeczytałem niektórzy wraz z Griz'em na czele odbudowują grę - powstaje OpenClash jak feniks z popiołów :D Nie pisałem nigdy nic w C#, ale umiem Jave (podobna), więc prawdopodobnie jestem w stanie w czymś pomóc. Mimo tego, że powstaje OpenClash ja także chciałbym kontynuować prace nad moim projektem, bo mam motywacje, zacięcie i wiele pomysłów (na łatwy i elastyczny system tworzenia nowych jednostek, map, modów..). Nie chciałbym robić konkurencji, myślę że obie wersje mogą powstawać obok siebie. Pozdrawiam :)
A nie lepiej byłoby połączyć siły? Jest już na tym forum kilku programistów-amatorów, więc poszłoby dużo szybciej, a jak każdy będzie "dłubał" coś tam swojego w odosobnieniu to czuję, że powstanie kilka rozkopanych projektów z których ostatecznie żaden nie zostanie dokończony. :roll:
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
Dreno
Posts: 71
Joined: Tuesday 26 Jan 2016, 16:23

Re: Moje prace nad reworkiem Clasha

Post by Dreno »

Również zgłaszam się do pomocy przy pisaniu - od czasu, kiedy założyłem konto na forum nauczyłem się odrobinę pisać w Javie. Jeżeli mógłbym się do czegoś przydać, pomogę.
pio
Posts: 14
Joined: Monday 22 Feb 2016, 16:27

Re: Moje prace nad reworkiem Clasha

Post by pio »

I jak wam idą prace?
Jest jakiś team ?
Post Reply