REMAKE CLASH 1

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

pio
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 22 lut 2016, 16:27

REMAKE CLASH 1

Post autor: pio »

Hey, widzę że masz program do wypakowywania zasobów (grafik, dźwięków, muzyki, animacji, itd.)
A czy dało by rade znów zremasterowane pliki grafiki skompilować ?
pio
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 22 lut 2016, 16:27

Re: REMAKE CLASH 1

Post autor: pio »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
pio
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 22 lut 2016, 16:27

Re: REMAKE CLASH 1

Post autor: pio »

CLASH I REMASTER
Misja 1

Obrazek
Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Posty: 287
Rejestracja: piątek 18 gru 2015, 21:02
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: REMAKE CLASH 1

Post autor: Boghute Ara »

pio pisze: wtorek 27 wrz 2022, 23:27 Hey, widzę że masz program do wypakowywania zasobów (grafik, dźwięków, muzyki, animacji, itd.)
A czy dało by rade znów zremasterowane pliki grafiki skompilować ?
Już wcześniej pisałem o tym na forum, ale ja również potrzebowałbym czegoś na wzór Repackera. Myślę, że należałoby o to zapytać twórcę Unpackera, czyli Griza.

A jeżeli chodzi o Twoje projekty graficzne wersji remaster to są dosyć ciekawe na swój amatorski sposób. ;) Czy można wiedzieć jakiego programu używasz? Zakładam, że to jakiś prosty upscaling?
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:
pio
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek 22 lut 2016, 16:27

Re: REMAKE CLASH 1

Post autor: pio »

Grafiki były robione za pomocą AI, to jest w sumie tylko upscaling z lekkim poprawieniem bez użycia innych programów.
Co do grafik... no to... Grafikę zrobiłem też za pomocą dostępnych AI . grafik kama / i to tak na kolanie aby po prostu pokazać że coś można zrobić łącząc to co jest z czymś nowym, ale praktycznie każdą grafikę nawet ikonę da się zrobić za pomocą AI. Nie będę zdradzał swoich "czarów" :)
ODPOWIEDZ