Wersja demo gry

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

NycU

Re: Wersja demo gry

Post autor: NycU » wtorek 18 wrz 2018, 01:58

Jest tam oczywiście krótka wzmianka o recenzji Clasha w CD-Action, a także kilkusekundowy fragment rozgrywki. Jeżeli ten fragment pochodzi z dema tej gry o którym wspominałem w tym temacie a które zamieszczono na jednej z 2 płyt dołączonych do tego numeru to wygląda na to, że grało się na mapie Troendien, a więc moja pamięć faktycznie okazała się zawodna, bo pomyliłem nie tylko miesiąc w którym ukazał się ten numer, ale również nazwę mapy. :oops:
To jest fragment rozgrywki z tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=NXjcJaSIqHI
Idealnie takie same ruchy wykonane, chyba za dużo razy oglądałem ten filmik :D

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Kontakt:

Post autor: Boghute Ara » wtorek 18 wrz 2018, 11:32

NycU pisze:
wtorek 18 wrz 2018, 01:58
To jest fragment rozgrywki z tego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=NXjcJaSIqHI
Idealnie takie same ruchy wykonane, chyba za dużo razy oglądałem ten filmik :D
Aaa, no tak, rzeczywiście. :oops: Zresztą autor tego filmiku zapodał nawet źródła w opisie i podał linka właśnie do tego filmiku co Ty. :mrgreen:

Zresztą rozmawiałem wczoraj o tym demie z bratem i zapamiętał to samo co ja, czyli że grało się na mapie w scenerii letniej, zaczynało się gdzieś na północy, a niedaleko był port. Wszystko wskazuje na to, że była to Naomia. Najgorsze było to, że demo trwało zaledwie 20 tur po czym rozgrywka się kończyła. Dlatego kiedyś zrobiliśmy taki trick, że graliśmy wspólnie do jednego koszyka, tzn. mój brat posłał mi całe swoje złoto z początkowego zamku, a także wszystko to co udało mu się wykopać lub znaleźć w świętych miejscach, a ja to wszystko przejmowałem i za wspólne pieniądze zdołałem rozbudować zarówno zamek jak i twierdzę, dzięki czemu uzyskałem 3. poziom technologiczny. :lol: Potem usiedliśmy razem przy komputerze i siedząc w Koszarach patrzyliśmy na parametry i czytaliśmy opisy licencji wszystkich jednostek w grze. To był moment w którym już wiedzieliśmy, że musimy zdobyć pełną wersję Clasha. ;)
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:

NycU

Post autor: NycU » wtorek 18 wrz 2018, 19:38

Najgorsze było to, że demo trwało zaledwie 20 tur po czym rozgrywka się kończyła.
Co się wtedy działo, wyświetlał się filmik z przegranej rozgrywki, czy automatyczne wyjście do menu?

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Kontakt:

Post autor: Boghute Ara » wtorek 18 wrz 2018, 21:13

NycU pisze:
wtorek 18 wrz 2018, 19:38
Co się wtedy działo, wyświetlał się filmik z przegranej rozgrywki, czy automatyczne wyjście do menu?
Zabij mnie, ale nie pamiętam. :roll:
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:

ODPOWIEDZ