Jakie znacie wydania Clasha? :)

Dyskusje o rozgrywce w Clash

Moderator: Boghute Ara

Feanor

Jakie znacie wydania Clasha? :)

Post autor: Feanor »

Witam,

tak ostatnio mnie naszło, jakie znacie edycje (wydania) Clasha w Polsce? Ja znam takie:

1) Big Box - kupiłem na allegro wersję bez tekturowego opakowania, wersja różni się drukiem na płycie oraz jej okładką. Sama zawartość gry jest identyczna- nie jest to żadna wersja kolekcjonerska, czy coś. Jakby ktoś był ciekawy, jak to wygląda:

https://imgur.com/a/JHHLuC5

Na tekturowym pudle było standardowe oko, jak się dowiedziałem od pierwotnego właściciela. Jesli ktoś jest jeszcze w posiadaniu tekturowego pudła to może się tu pochwalić :)

2) Dvd box - Standardowe oko na dvd boxie, w sumie niczym oprócz opakowania się nie wyróżniała. Byłem kilkanaście lat temu w posiadaniu tegoż wydania, oddałem koledze który miał stary komputer gdyż miałem jednocześnie tą wersję dodawaną do encyklopedii (najbardziej chyba znana...)
3) Edycja dodawana z jakąś encyklopedią (nie pamiętam już nawet, z czym to było). Wersja którą miałem od mojego początku z Clashem i którą posiadali moi znajomi. O innych wydaniach wtedy chyba nikt jakoś nie słyszał.

Słyszeliście o jakimś innym wydaniu gry? Jakie wydanie posiadacie i jaki jest stan zachowania Waszego pudełka i płytek? :d

Pit3rs

Re: Jakie znacie wydania Clasha? :)

Post autor: Pit3rs »

kolekcja encyklopedii Optimus :)

Awatar użytkownika
Boghute Ara
Administrator
Kontakt:

Post autor: Boghute Ara »

Wstyd się przyznać, ale ja mam tylko piraty. :oops: Mam polską wersję na płycie, którą załatwił nam kolega mojego brata na początku 1998 roku, jak również obrazy płyt wersji polskiej i angielskiej, które ściągnąłem sobie z Internetu całkiem niedawno krótko po założeniu strony i forum. Udało mi się również zdobyć instrukcję do angielskiej wersji, którą zresztą zamieściłem do ściągnięcia na stronie.

Swoją drogą ten temat skłonił mnie do tego żeby poszukać jakiegoś oryginała z drugiej ręki na Allegro lub OLX, oczywiście z pełną zawartością, czyli w tekturowym kartonie, z polską instrukcją i płytą w pudełku z okładką.
Biada Ci!!! Odkopałeś szczątki pradawnego władcy tych ziem (Boghute Ara, lub kogoś z jego rodziny). Czeka Cię teraz surowa kara, gdyż otwierając wieko jamy uwolniłeś klątwę. :twisted:

Feanor

Post autor: Feanor »

Pochwalam pomysł :) Osobiście nigdy nie widziałem na allegro i olx, by ktoś sprzedawał wersję kompletną z tekturowym boksem (wiadomo, 20 lat temu większość ludzi po jakimś czasie pudła wyrzucała, gdyż zajmowały za dużo miejsca...). Skanuje oba portale pod kątem Clasha raz na jakiś czas, ale jedynie co, to udało mi się dorwać, to taką właśnie wersję bez tekturowego pudła :)

Sam też szukam raz na jakiś czas wersji z tekturowym pudłem, ale szansa na to taka, jak brak zarazy przy poziomie chłopów 10 000 na zamku w Clashu ;) (mój osobisty rekord to ponad 2 k chłopów kiedy wybuchła w końcu zaraza- zwyczajnie o tym zamku zapomniałem...)

ODPOWIEDZ